موناسترو
Search
Close this search box.

برای تفسیر چارت تولد خودتان یا خانواده یا فرزندتان روی لینک زیر کلیک کنید:

موقعیت سیارات در لحظه ای که بدنیا آمده اید ، نقشه طلایی تمام زندگی شما را به شما نشان میدهد و با اطلاعاتی که از تفسیر خواهید داشت میتوانید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و استعدادهای پنهان یا هر آنچه برای شماست در چارت تولد شما مورد بررسی قرار میگیرد و شما با آگاهی نسبت به آنها میتوانید خود واقعیتان را که در این زندگی کم کرده اید را پیدا کنید و بتوانید توسط آن موج سواری بر تأثیرات سیارات را تمرین کنید چرا که چالشهای زندگی هرگز تمام نخواهند شد و ما از طریق آسترولوژی ودیک که کاملترین و دقیق ترین است میتوانیم با شناخت توانایی ها و چالشهای منحصر به فرد خودمان سوار بر تأثیرات باشیم و از هر تعاملی بهترین انتخاب را برای زندگی خود داشته باشیم و نهایت بهره را ببریم .

موناسترو این پتانسیل را دارد تا شما را به نمایش بگذارد ، آنچه واقعاً برای آن در نظر دارید. از نظر اصولی ، همه چیز در مورد موقعیت سیارات یا اجرام آسمانی در زمان تولد دقیق است. علاوه بر این ، چارت شما به 12 خانه تقسیم می شود که هریک شامل علائم و سیارات مختلف است. بر اساس آسترولوژی ودیک ، این عوامل جنبه های مختلف زندگی انسان ها مانند ویژگی ها ، شخصیت ، خلق و خو ، نقاط قوت و ضعف را تعیین و کنترل می کنند.
علاوه بر این ، چارت تولد شما همانند اثر انگشت کیهانی شماست و همچنین مانند نقشه راه زندگی شما عمل می کند زیرا براساس تاریخ ، زمان و مکان دقیق تولد شما تهیه شده است. به همین دلیل است که نقش مهمی در تصمیم گیری های مهم در مراحل مختلف زندگی ایفا می کند و همچنین به شما کمک می کند تا برای زمانهای سخت آماده شوید و در یک دوره زمانی عالی بهینه سازی کنید.

توجه داشته باشید!!

من آسترولوژر ودیک هستم نه روانکاو یا روانشناس یا …

تمامی تفسیرها فقط و فقط توسط چارت تولد شخصی شما صورت میپذیرد و راهکارها و هر آنچه به شما گفته میشود مختص شماست چون چارت تولد شما و خود شما کاملا منحصر به فرد هستید و راهکارها نیز براساس چارت تولد داده میشود و در نهایت این انتخاب خود شماست که بخواهید زندگی خارق العاده خود را با این آگاهی خلق کنید یا در همان زندگی که هستید خوب یا بد بمانید.

چرا دانستن چارت تولد مهم است؟

تجزیه و تحلیل شخصی

موناسترو از دانش خود برای ایجاد چارت شخصی شما استفاده می کند که فقط و فقط درباره شماست. این به شما نقاط قوت و ضعف را می گوید. به این ترتیب ، می توانید روی نقاط ضعف خود کار کنید و فرد بهتری شوید و همچنین شخصیت خود را توسعه دهید.

آماده آینده

این به شما اطلاعاتی در مورد رویدادهایی احتمالی آینده می دهد ، بنابراین شما همیشه می توانید آماده باشید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید. علاوه بر این ، درک مفصلی از جنبه های مختلف زندگی مانند امور مالی ، عشق ، ازدواج ، شغل ، خانواده و روابط به شما می دهد.

راحل ها

موناسترو راهکارهای تاثیرگذار برای افزایش تاثیرات مثبت و کاهش تاثیرات منفی ارائه می دهد. که در چارت تولد افراد کمک می کند تا معانی حاکم بر سیارات مفید را کنترل کند.

تصمیمات هوشمندانه تر

گزارش موناسترو به شما این امکان را می دهد که تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید و در همه جنبه های زندگی – زندگی زناشویی ، شغلی ، عشق ، امور مالی ، تحصیلات و موارد دیگر بهترین زندگی که برای شخص شماست و خود واقعیتان را زندگی کنید.

سوالات متداول

آسترولوژی جامع ترین راه برای کشف این است که واقعاً چه کسی هستید و قرار است چه کسی باشید. آسترولوژی یک همراه طبیعی برای روانشناسی است. اگر روانشناسی به عنوان مطالعه روح تعریف شده است ، پس آسترولوژی تفسیر روح از طریق زبان ستارگان است.

بله ، موناسترو معتقد به اقدامات پیشگیرانه است و مطمئناً توصیه نمی کند که خود را به سرنوشت بسپارید. اگرچه نتیجه نهایی تا حد زیادی در دستان شماست ، تجزیه و تحلیل ، پیشنهادات و راه حل های موناسترو به شما کمک می کند تا تأثیرات سوء را نفی کنید و تصمیمات حساب شده تری بگیرید.

بدون شک بله! تمام اطلاعات مشتری موناسترو محرمانه است. ما اطلاعات مشتری را به هیچ کس نمی دهیم ، هر چه باشد. و در نظر داشته باشید موناسترو چارت شخص دیگری را برای کسی نمی بیند.

نکته : موناسترو با کمال میل این آگاهی را به درخواست مادران و پدرانی که برای رشد و آگاهی استعدادها و مسیر زندگی فرزندان (صفر تا ده سال) به آنها تقدیم خواهد کرد. 

می توانید یک سوال مربوط به هر حیطه ای از زندگی بپرسید. شما راه حل های شخصی برای نگرانی خود را دریافت خواهید کرد ، سپس تفسیر چارت تولد شما را به جزئیات تولد در گزارش خواهد گفت. فقط یک سوال واحد را برای ما ارسال کنید. در صورت پرسش چند سال ، ما قادر خواهیم بود فقط سوال اول را در نظر گرفته و به آن پاسخ دهیم. بنابراین ، پیشنهاد میشود سوال شما در مورد مسایل سطحی زندگی شما نباشد مد نظر داشته باشید که ستاره بینی بسیار عمیق و فراتر از دنیایی است که ما در اثر فرهنگ و یادگیری هایی که داشتیم یا به ما تلقین شده اند و در آن زندگی می کنیم.

مشتریان در مورد ما چه می گویند

question