در اینجا چی می آموزیم؟

آسترولوژی ودیک و چارت تولد:

چارت تولد شما اثر انگشت کیهانی شماست.

آیا تا به حال در مورد چارت تولد چیزی شنیده‌اید؟ و یا برایتان این سوال پیش آمده که چطور میتوان از طریق علم آسترولوژی در مورد اتفاقات زندگی خود اطلاعاتی به دست آوریم؟ ما در این مقاله سعی داریم با شرح چارت تولد از طریق آسترولوژی ودیک، شما را با کاربردهای این علم آشنا کرده و به شما نشان دهیم که چطور می‌توان با دانستن و آگاهی بیشتر از چارت تولدتان، زندگی خود را بهتر مدیریت کنید و انتخاب های درست تری داشته باشید.
چارت تولد شما اثر انگشت کیهانی شماست که نقشه آسمان و سیارات را در هنگام تولد شما نشان میدهد. و این نقشه کیهانی همان نقشه طلایی زندگی تک تک ماست که میتونید با داشتن آن مسیر واقعی زندگیمون رو ببینیم و انتخاب کنیم که زندگیش کنیم یا نه !

چارت تولد شما همان زندگی نامه شخصی شماست، راهنمای راه درست شما به سوی آینده ای که دوست دارید در آن زندگی کنید و قطعا منحصر به فرد است و فقط برای شماست. به شما خواهد گفت که شما چه کسی هستید  نقاط قوت و ضعف شما را نشان میدهد و پتانسیلهایی که برای شما وجود دارد و در واقع ساده تر بگم نور و تاریکی وجود تک تک ما در چارت تولد دیده میشه و میتونیم انتخاب کنیم در نور باشیم یا تاریکی و البته هدف اصلی این است که هر دو رو به تعادل برسونیم چون هیچ چیز حذف نخواهد شد و تمام آنچه در آن هستیم تعادل هست و تعادل و تعادل. چارت تولد شما تنها و تنها مختص خود شماست. درست مثل اثر انگشت شما کاملا منحصر به فرد است. و با شناخت خود واقعیمون میتونیم زندگی کنیم که دوستش داریم و منحصر به فرد هست چون تک تک ما منحصر به فرد هستیم .
با بررسی چارت تولدتون، امکان درک نقاط قوت و توانایی هاتون رو پیدا خواهید کرد. با موانع و چالشهای احتمالی آشنا خواهید شد و درخواهید یافت که ماموریت و هدف (رسالت) زندگی شما چیست. چه صفاتی برای شما کار میکند و چه صفاتی برای شما کارایی ندارد. چه توانایی و استعدادهایی دارین که خود شما متوجه آنها نشده اید.

در حقیقت چارت تولد شما بشما کمک میکند تا نیازهای حقیقی خودتون رو درک کنید، بنابراین شما با دانستن آن بهترین انتخابهای کاری، مالی، عاطفی و .. را خواهید داشت. به عنوان مثال بشما کمک میکند مسیر شغلی را انتخاب کنید که در آن انرژی و انگیزه داشته و در آن ارتقا پیدا کنید.
یکی از موضوعات مهم چارت تولد، درسها یا کارماهای ما هستند که درک خواهیم کرد چه درسی در این سفر برای ما نهفته.

چارت تولد چیست؟

از نظر آسترولوژی ودیک، چارت تولد جدولی شامل 12 خانه، 12 نشان و 9 سیاره است. خانه اول مربوط به علامت رایزینگ (اسندنت) است که عامل مهمی در مطالعه چارت تولد نیز میباشد. در این دوازده خانه 12 نشان قرارگرفته‌اند که  آن‌ها را با اسامی ماه‌های تقویم شمسی می‌‌شناسیم یعنی همان فروردین، اردیبهشت، خرداد و.. . اما نامهای اصلی این نشان‌ها به این صورت است: آیریس، تاروس، جمنی، کنسر، لئو، ورگو، لیبرا، اسکورپیو، کماندار، کپریکورن، آکواریوس و دوماهی.

سیاراتی که در چارت وجود دارند به این صورت قرار گرفته‌اند که هر یک بر دو نشان حکومت می‌کنند و دوازده نشان منعکس کننده‌ی ویژگی های هر سیاره ی حاکم بر خود هستند؛ به استثنا کَنسر و لئو که بر هرکدام یک سیاره حاکم است. بر کنسر، ماه که نشان دهنده‌ی انرژی زنانه است حاکمیت میکند و بر لئو، خورشید که نشان دهنده ی انرژی مردانه است.

چرا رایزینگ اهمیت دارد؟

رایزینگ خانه اول چارت تولد است و در لحظه تولد شما از شرق آسمان در حال طلوع بوده است. در تعیین رایزینگ ساعت تولد هر فرد بسیار تاثیر گذار است زیرا رایزینگ هر دو ساعت یک بار در هر علامت سفر میکند به همین علت بیشترین تغییر را در نمودار تولد دارد. این در حالیست که خورشید هر یک ماه در یک علامت قرار دارد و ماه هر دو روز و نیم. به این ترتیب علامت رایزینگ مهم ترین موضوع مورد مطالعه در آسترولوژی ودیک است و بعد از آن، علامت ماه و بعد علامت خورشید به تربیت دارای اهمیت می‌باشند.  علاوه بر این در آسترولوژی ودیک تیپ های شخصیتی بر اساس علامت رایزینگ تعیین میشود؛ بر خلاف آسترولوژی تروپیکال (غربی) که این کار را بر اساس علامت خورشیدی انجام میدهد.

از طریق چارت تولد چه چیزهایی میتوان فهمید؟

دوازده خانه ای که در چارت تولد وجود دارد مراحل مختلف زندگی و پتانسیل هایی که هر فرد در زندگی خود میتواند داشته باشد را به ما نشان میدهد که البته این موضوع برای هر شخص متفاوت است. حتی دوقلوها هم که همزمان با هم دنیا می آیند چارت تولد منحصر به فرد خودشان را دارند و از نظر شخصیت و هرچه که در زندگی تجربه میکنند میتوانند با هم متفاوت باشند. در واقع تفسیر چارت تولد اطلاعاتی زیادی در مورد کل زندگی هر فرد از لحظه‌ی تولد تا لحظه‌ی مرگ به او می‌دهد که این اطلاعات میتواند شامل ویژگی های شخصیتی، ازدواج، طلاق، بچه، توانمندی ها، استعدادها ، رویدادهای زندگی و … باشد.

 اما آنچه که باید توجه داشت این است که در تفسیر چارت  اتفاقاتی که برای هر شخص رویت می شود به معنای به وقوع پیوستن صددرصدی آن ها نیست بلکه چارت تنها روایتگر پتانسیل به انجام رسیدن آن هاست. با این حال تنها چیزی که به طور قطع می توان گفت صورت می‌گیرد؛ بیماری است. چرا که سیارات در هر نقطه ای که باشند در نهایت باعث بیماری می شوند و این یعنی همه ی آدم های کره زمین با درجات مختلف در طول زندگی خود بیمار میشوند.

تاثیر چارت افراد بر همدیگر:

از نکات دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که چارت افراد بر روی هم تاثیر می‌گذارند چرا که ما در طول زندگی خود پیوسته با افراد مختلفی درارتباط هستیم. بنابراین مثلا وقتی در آسترولوژی ودیک چارت تولد شما در مورد همسر و ویژگی های شخصیتی او اطلاعاتی میدهد این به معنی است که شما با هر کس ازدواج کنید تاثیرات چارت شما باعث می شود آن شخص همانطور که برای شما باید وجود داشته باشد؛ تغییر یابد.  مثلا اگر در چارت شما همسرتان پولدار باشد این به این معنی است آن فرد بعد از ورود به زندگی شما حتی اگر از نظر اقتصادی جایگاه بالایی نداشته باشد؛ تاثیر چارت شما باعث برکت در زندگی او خواهد شد و آن فرد ثروتمند میشود.

دانستن چارت تولد چه فایده‌ای برایم دارد:

چارت تولد، موقعیت سیارات و نشان ها را در زمان تولد هر فرد مورد بررسی قرار می‌دهد و از این طریق به ما اطلاعات میدهد. اما از آنجا که زمان تولد هیچ وقت قابل تغییر نیست پس تغییر دادن چارت نمیتواند امکان پذیر  باشد. اما در این شرایط دانستن این اطلاعات چه سودی دارد؟

شما با دانستن چارت تولد خود و آگاهی از علم آسترولوژی می توانید با شناخت بهتر خودتان، زندگی تان را بهتر مدیریت کنید. مثلا اگر شما فردی باشید که توانایی برنامه ریزی کردن بالایی ندارد اما بدانید این ویژگی‌ای است که در چارت تولد شما وجود دارد؛ در این شرایط بهتر است سختگیری‌های بی‌رحمانه را کنار بگذارید و به جای سرزنش کردن خود؛ کمی به خودتان استراحت دهید.

 توصیه می‌کنیم در آن لحظه که امور از برنامه هایتان خارج شد هرکاری که میدانید در بهتر کردن حالتان موثر است را انجام دهید.

 همچنین از این موضوع آگاه باشید که تاثیر سیارات باعث خواهد شد که شما بعضی روزها بی حوصله، غمگین و یا بیمار شوید بنابراین گاهی توقف کردن و انجام ندادن برنامه های از پیش تعیین شده اشکالی نخواهد داشت. چرا که هرروز اتفاقات بسیاری در آسمان در حال رخ دادن است و این یعنی اتفاقات از پیش تعیین نشده ای که هر روز با آن ها روبرو خواهیم بود.

با همه این تفاسیر میتوان گفت آسترولوژی  قصد دارد به ما آگاهی ببخشد و ما را بیشتر با خودمان آشنا کند و این کمک میکند وقتی با چالش های زندگی روبرو میشویم بهتر بتوانیم از آن مراحل گذر کنیم. میتوانیم با برنامه ریزی حرکت کنیم و با آگاهی انتخاب کنیم که چه کارهایی را در چه دوره ای از زندگیمان انجام دهیم یا ندهیم.

 آسترولوژی به به ما نشان میدهد که  هرکس زندگی منحصر به فرد خودش را دارد و باید به جای مقایسه کردن خود با دیگران، با پذیرش تفاوت ها تنها توجه خود را معطوف به بهتر کردن زندگی خود و رشد فردی مان کنیم.

حتما شما متوجه شدید که دانستن چارت تولد چقدر اهمیت دارد و اگر به صورت دقیق تفسیر شود می تواند برای رسیدن به موفقیت برای همه بسیار کاربردی باشد. ما در مجموعه موناسترو با تجربه و علمی که در این زمینه داریم برای تفسیر دقیق چارت تولد می توانید درخواست چارت تولد خود را از ما بخواهید.

چرا تفسیر چارت موناسترو؟

تفسیر دقیق چارت تولد شما

طالع بینی شما در گزارش پیش بینی های دقیق زندگی به طور کامل مورد مطالعه قرار می گیرد. این گزارش تجزیه و تحلیل مفصلی از Ascendant ، نقاط قوت و ضعف شما و روش هایی است که می توانید از نقاط قوت خود استفاده کرده و نقاط ضعف را کنار بگذارید تا شادی کلی خود را به حداکثر برسانید.

نقاط دقیقه تحت پوشش

این گزارش فقط جنبه های مهم زندگی شما مانند صعودی و نزولی را پوشش نمی دهد. همچنین به شما در مورد نقاط مهم زندگی شما ، رویدادهای کوچک اما مهم ناشی از تاثیرات سیاره ای می گوید. این اطلاعات ارزشمند به شما کمک می کند تا زندگی خود را به طور مؤثر برنامه ریزی کنید.

پوشش کامل و جامع

این مشاوره تمام ۱۲ خانه نمودار تولد شما را تجزیه و تحلیل می کند. این راهنمایی و برنامه ریزی غنی برای هر یک از این زمینه ها به شما ارائه می دهد. تفسیر چارت شما به گونه ای انجام می شود که حداکثر مزایا را برای شما به ارمغان بیاورد.

مشاوره و تحویل سریع

ما فقط مشکلات شما را حل نمی کنیم برای کمک به شما در غلبه بر موانع ، ما همچنین راه حل های عملی بر اساس آسترولوژی ودیک را  به شما پیشنهاد می کنیم. این روش ها باعث پیشرفت شما می شوند. علاوه بر این ، ما اطمینان می دهیم که بعد از واریزی شما وقت خود را خواهید داشت و بدلیل حجم بالای تفسیرها قدردان شما هستیم که صبوری میکنید و ممکن است این زمان طولانی باشد اما مطمین باشید تفسیر چارت شخصی شما برای تمام زندگی شماست و خود واقعی شما بررسی میشه و شما در طول زندگی خود میتوانید بهترین استفاده را از آن ببرید .
در نهایت اینکه: چارت تولد شما، گوهر وجود شماست که منحصر به فرد است و در آن کاینات شما را هدایت میکند برای یک زندگی هدفمند پس برای دریافت و درک آن همین الان اقدام کنید . شاید فردا دیر باشد . 

برای درخواست مشاوره چارت تولد روی لینک زیر کلیک کنید.