موناسترو

تماس با ما

ایمیل

info@monastro.org

تلگرام

https://t.me/monastro

واتس آپ

593962679012+

قبل از ارسال پیام سوال های متداول زیر را ببینید.

آسترولوژی جامع ترین راه برای کشف این است که واقعاً چه کسی هستید و قرار است چه کسی باشید. آسترولوژی یک همراه طبیعی برای روانشناسی است. اگر روانشناسی به عنوان مطالعه روح تعریف شده است ، پس آسترولوژی تفسیر روح از طریق زبان ستارگان است.

 

بله ، موناسترو معتقد به اقدامات پیشگیرانه است و مطمئناً توصیه نمی کند که خود را به سرنوشت بسپارید. اگرچه نتیجه نهایی تا حد زیادی در دستان شماست ، تجزیه و تحلیل ، پیشنهادات و راه حل های موناسترو به شما کمک می کند تا تأثیرات سوء را نفی کنید و تصمیمات حساب شده تری بگیرید.

بدون شک بله! تمام اطلاعات مشتری موناسترو محرمانه است. ما اطلاعات مشتری را به هیچ کس نمی دهیم ، هر چه باشد. و در نظر داشته باشید موناسترو چارت شخص دیگری را برای کسی نمی بیند.

نکته : موناسترو با کمال میل این آگاهی را به درخواست مادران و پدرانی که برای رشد و آگاهی استعدادها و مسیر زندگی فرزندان (صفر تا ده سال) به آنها تقدیم خواهد کرد. 

می توانید یک سوال مربوط به هر حیطه ای از زندگی بپرسید. شما راه حل های شخصی برای نگرانی خود را دریافت خواهید کرد ، سپس تفسیر چارت تولد شما را به جزئیات تولد در گزارش خواهد گفت. فقط یک سوال واحد را برای ما ارسال کنید. در صورت پرسش چند سال ، ما قادر خواهیم بود فقط سوال اول را در نظر گرفته و به آن پاسخ دهیم. بنابراین ، پیشنهاد میشود سوال شما در مورد مسایل سطحی زندگی شما نباشد مد نظر داشته باشید که ستاره بینی بسیار عمیق و فراتر از دنیایی است که ما در اثر فرهنگ و یادگیری هایی که داشتیم یا به ما تلقین شده اند و در آن زندگی می کنیم.

برای ارسال پیام فرم زیر را پر کنید!!

  • لطفا اطلاعات را با دقت در فیلدهای زیر وارد کنید تا بتوانیم با شما در ارتباط باشیم.

question