کوچ (مشاوره) شخصی

توجه!! به دلیل اختلاف ساعت من با شما عزیزان که در ایران هستید کوچ شخصی برای عزیزانی که در ایران زندگی میکنند بصورت محدود مقدور میباشد .

پرداخت بصورت ارز دیجیتال یا وسترن یونیون

تفسیر چارت کلی یا موضوعی 2 ساعت (بصورت آنلاین)

در این تفسیر(هر آنچه در تفسیر چارت کلی است)، چارت تولد شما مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و بصورت آنلاین در مورد تمام آنچه شما هستید و رسالت شماست و دوره های شما صحبت خواهد شد و میتونید سوالاتی رو بپرسید و جواب آنها را داشته باشید و در نهایت با انتخاب خود و راهکارهایی که خواهید داشت (که این راهکارها تماما براساس چارت تولد شخصی شما برای شماست ) شما قادر خواهید بود بهترین مسیر را در زندگی خود انتخاب کنید و اگر در موضوع مهم و خاصی در زندگی خود نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشید در این جلسه به تشخیص من برای کوچ 10 جلسه ای برای شما وقت خواهم گذاشت . توجه داشته باشید که ممکن است شما چیزی را بخواهید که در چارت تولد شما وجود نداشته باشد در اینصورت به شما خواهم گفت.(در بسیاری مواقع و بسیاری از موضوعاتی که چالش زندگی شماست به کوچ 10 جلسه ای نیاز نمی باشد)
برای این تفسیر : ساعت تولد ، تاریخ دقیق تولد و شهر تولد مورد نیاز میباشد

هزینه 400 دلار 

10 جلسه 1/5 ساعته (بصورت آنلاین)

تشخیص اینکه شما به این کوچ نیاز دارید یا خیر در جلسه آنلاین 2 دوساعته صورت میپذیرد و به تشخیص من براساس چارت تولد شما و دوره ای که در آن قرار دارید اتفاق میافتد و فقط و فقط برای مسایل بسیار مهمی که در زندگی شما وجود دارد از من کوچ جلسه ای خواهید گرفت . بعنوان مثال : ممکن است شما بر اساس چارت تولد شخصیتان در دوره ای هستید که در آینده ای نزدیک اتفاقات و موفقیت های بسیار بزرگی دارید که باید برای رسیدن به آن به راهنمایی و مشاوره نیاز داشته باشید. در این صورت با انتخاب شما میتونید از کوچ 10 جلسه برخوردار باشید. در غیر اینصورت ممکن است در همین دوره شما در مسیر باشید که نیاز به مشاوره نداشته باشید.
نکته: در مورد کوچ شخصی 10 جلسه ای به هیچ عنوان در مورد مسائل سطحی و روزمره و مسائل عاطفی و زندگی و …. برای کوچ شخصی درخواست نفرمایید . چون در مورد این مسائل چارت تولد شخصی شما چه به صورت تفسیر چارت، چه بصورت تفسیر آنلاین کفایت میکند و در نهایت این شما هستید که مسیر زندگی خود را انتخاب میکنید .
برای این تفسیر : ساعت بسیار دقیق تولد ، تاریخ دقیق تولد و شهر تولد مورد نیاز میباشد

هزینه مشاوره: 2000 دلار
هر جلسه 1/5 ساعته: 200 دلار

همراهان در مورد ما چه می گویند

question