موناسترو
Search
Close this search box.

تفسیر چارت تولد و کوچ (مشاوره) شخصی

توجه!! به دلیل اختلاف ساعت من با شما عزیزان که در ایران هستید کوچ شخصی برای عزیزانی که در ایران زندگی میکنند بصورت محدود مقدور میباشد .

درخواست تفسیر چارت و کوچ شخصی غیر فعال می باشد.

توضیحات مهم

از داخل ایران هزینه های هر کوچ براساس قیمت دلار روز محاسبه می شود.
خارج از ایران پرداخت فقط از طریق وسترن یونیون امکان پذیر می باشد.
اما برای پرداخت بصورت ارز دیجیتال (تتر) میتونید از هر جای دنیا واریزی رو داشته باشید.
روی دکمه فرم درخواست کلیک کنید بعد فرم را با دقت تکمیل کنید.

تفسیر چارت تولد براساس رایزینگ (۲ ساعت آنلاین) 

در تفسیر چارت بر اساس رایزینگ ( ساعت تولد) شما مهمترین انقلابهای زندگیتان – نکات مثبت و نکات منفی شما از تولد تا مرگ بررسی میشود و خود واقعیتان را شناسایی کرده و شما با شناخت عمیق تر خود و پتانسیلهای قابل پیش بینی در تمام مسیر زندگی تان میتونید بهترین انتخاب ها را داشته باشید و با آگاهی بیشتر بر آنچه به صورت منحصر به فرد بر شما تاثیرگذار است با آرامش بیشتری به استعدادها و توانایی های خود پی برده و زندگی واقعی خود را آگاهانه زندگی کنید . 

توجه داشته باشید که چارت شما براساس پتانسیل های موجود بررسی میشود و به هیچ عنوان نمیتوان انتخاب های شما را دید و در این مورد براساس ارتعاش مثبت و منفی چارت شما تفسیر میشود. 
نکات مهم:

  • در این تفسیر شما نیاز به تاریخ تولد و ساعت تولد دارید
  • شما در این جلسه میتوانید مکالمه را ضبط کنید
  • شما به این تفسیر چارت فقط یکبار در زندگیتان نیاز دارید  و میتوانید همیشه در تمامی مراحل زندگی ( شکستها – پیروزیها- انتخابها (بزرگ و کوچک) – شروع ها و پایانها ) در هر حوزه ای از این فایل که از خود خود خود واقعیتان بررسی شده نهایت استفاده را ببرید . 

در واقع یکبار برای همیشه خودت و دنیات رو عمیقا بشناس ! 

(بعد از دریافت تفسیر چارت اگر نیاز به کوچ بیشتر داشتید در صورت تمایل میتوانید درخواست کوچ دو ساعته موضوعی داشته باشید – فقط کافیست در فرم زیر در توضیحات درخواست خود را بفرمایید.
هزینه 

تفسیر چارت تولد براساس ماه طالع (۲ ساعت آنلاین)

در تفسیر ماه طالع که براساس موقععیت ماه در چارت تولد شما بررسی میشود . عمق وجودی و ذهن شما تفسیر میشود و همانطور که میدانید ماه بسیار عمیق بر ادراک و تصمیمات و انتخابهای ما تاثیر گذار است و بررسی بر روی ذهن و کاوش در بخش های عمیق درونی و موشکافی در این حوزه خدمت بزرگی به شما میکند تا بتوانید عمیق و عمیق و عمیق تر بصورت ریشه ای ایرادات و اشتباهات احتمالی و بسیاری از تاریکی های عمیق خود را کشف کنید تا با این آگاهی در ادامه انتخاب های بهتری برای زندگی داشته باشید .
توجه داشته باشید:

  • در بررسی چارت براساس ماه طالع نیاز به ساعت تولد نمیباشد.
  • عزیزانی که ساعت تولد دارند در صورت تمایل برای درخواست ماه طالع تفسیر را ترکیبی از رایزینگ و ماه طالع دریافت خواهند کرد.
  • شما به این تفسیر چارت فقط یکبار در زندگیتان نیاز دارید و میتوانید همیشه در تمامی مراحل زندگی ( شکستها – پیروزیها- انتخابها (بزرگ و کوچک) – شروع ها و پایانها ) در هر حوزه ای از این فایل که از خود خود خود واقعیتان بررسی شده نهایت استفاده را ببرید .
    در واقع یکبار برای همیشه خودت و دنیات رو عمیقا بشناس !

(بعد از دریافت تفسیر چارت اگر نیاز به کوچ بیشتر داشتید در صورت تمایل میتوانید درخواست کوچ دو ساعته موضوعی داشته باشید – فقط کافیست در فرم زیر در توضیحات درخواست خود را بفرمایید)

10 جلسه 1/5 ساعته (بصورت آنلاین)

تشخیص اینکه شما به این کوچ نیاز دارید یا خیر در جلسه آنلاین 2 دوساعته صورت میپذیرد و به تشخیص من براساس چارت تولد شما و دوره ای که در آن قرار دارید اتفاق میافتد و فقط و فقط برای مسایل بسیار مهمی که در زندگی شما وجود دارد از من کوچ جلسه ای خواهید گرفت . بعنوان مثال : ممکن است شما بر اساس چارت تولد شخصیتان در دوره ای هستید که در آینده ای نزدیک اتفاقات و موفقیت های بسیار بزرگی دارید که باید برای رسیدن به آن به راهنمایی و مشاوره نیاز داشته باشید. در این صورت با انتخاب شما میتونید از کوچ 10 جلسه برخوردار باشید. در غیر اینصورت ممکن است در همین دوره شما در مسیر باشید که نیاز به مشاوره نداشته باشید.
نکته: در مورد کوچ شخصی 10 جلسه ای به هیچ عنوان در مورد مسائل سطحی و روزمره و مسائل عاطفی و زندگی و …. برای کوچ شخصی درخواست نفرمایید . چون در مورد این مسائل چارت تولد شخصی شما چه به صورت تفسیر چارت، چه بصورت تفسیر آنلاین کفایت میکند و در نهایت این شما هستید که مسیر زندگی خود را انتخاب میکنید .
برای این تفسیر : ساعت بسیار دقیق تولد ، تاریخ دقیق تولد و شهر تولد مورد نیاز میباشد.

همراهان در مورد ما چه می گویند

question